Jump to content

Indigo Gaming - IG Messages

HIMNA - Indigo Gaming Himna

HIMNA - Indigo Gaming

~ samp.indigogaming.eu:7783

~ ts.indigogaming.eu

~ www.indigogaming.eu

Instagram: @indigogaming_ogc

Dimitrije_Aleksic

Zalba na pekija voljenog

Recommended Posts

Ime i Prezime  ( NICK ) :Dimitrije

Ime i Prezime AIG-a na kog se zalite :Peki Escobar

Pravila koja je prekrsio :Neispravan Jail

Opis situacije :Pucam clana Iboys koji su privatna org ali vode se kao banda dobijem jail za DM ne zeli da me unjail i evo zalbe 🙂

Dokaz ( Slika , Video ) :https://imgur.com/a/zP0EtJv eto linka slike

Privatne organizacije su MAFIJE, a na slikama se vidi kako si IZDMao lika iz Priv org. Danas si nekoliko opomena imao tako da .... Na slikama se sve lepo vidi ti si 187 , a on IGBoys, DMas ga isped Glavnog GSa dok je on lepo podigao ruke. Uzivaj od mene .

na slici se vidi kad sam dobio jail u koliko minuta ako ima peki sliku kada sam dobio unjail neka je posalje ili neka se pogledaju logovi jer sam proveo dosta vremena u jailu a ne 5 min kao i moji clanovi

Unjailan si bio 10min pre , jeste moja greska bila priznajem, sliku za unjail nemam, a ako ti mogu nekako nadoknaditi tu moju gresku javi mi se ingame / ts3... Eto priznacu sam.

I da dobijem minus, nista ne menja činjenicu da si ceo dan DMao likove po serveru... Stari aigi kao da ste kraljevi? Jailam za DM odete zalite se tamo Markoniju iako znate da ste krivi. Ok ja sam ovde pogresio setace mi minus i tjt ali jbt stvarno kao da ste jaci od svih . Vise niste AIGi shvatite, sad ste kao svi ostali.

dobro ja sam dmao dobio sam jail kad je zasluzeno ja se ne zalim kad je ne zasluzeno zalim se i dobijem unjail ti si hteo da se pravis pametan i evo nas kuckamo se na forumu sad zbog toga

Guest
This topic is now closed to further replies.